Alegerile locale din 2012 lasă o imagine de neșters pentru posterioritate: Aceleași fese dintr-un singur tur
Liniștiți că se realeg direct din prima, eternii primari ai orașelor distruse vor aplica pentru încă patru ani deviza „Să punem dosul la treabă!“
