Caţavencii

Emil Boc (primarul Clujului): „Democrația nu se oprește la ușile pandemiei.“

CATEGORIA CREȘTEREA NUMĂRULUI DE NECAZURI
Nelu Tătaru (ministrul Sănătății): „Eu sper ca cei care ne furnizează aceste cazuri și care înainte de a ajunge în spital nu cred în aceste cazuri să-și reașeze un pic atît atitudinea, cît și discursul.“

CATEGORIA PE VOCALE DE DISPARIȚIE
Răzvan Prișcă (deputat PNL):„Dacă toată lumea ar purta mască două săptămîni, s-ar putea ca virusul să dispară.“

CATEGORIA PERLĂ À LA CLUJ
Emil Boc (primarul Clujului):„Elefantul este în cameră, COVID-ul este în România!“
„Democrația nu se oprește la ușile pandemiei.“

Exit mobile version