E nedrept să lăsăm pe mâna unor recenți post-puberi ridicarea României.
Nu doar Gheorghe și Ion trebuie să se ridice pe 9 decembrie. Ideal ar fi să se ridice mai mulți și să voteze. Acesta este noul nostru spot, de campanie. Avem și pentru fanii lui Gheorghe și pentru cei ai lui Ion, și pentru Nuți sau Traian, pentru Gigi sau domnul Dan. Votați cum vreți, dar citiți înainte, aici, despre ei.
