Pe vremea cînd se chema Gabor, Monica Columbeanu a fost amuzată sexual de tatăl său adoptiv, un anume Dinu Damaschin, acuzat de curînd de proxenetism și trafic de carne vie.
Monica Columbeanu a povestit pentru Cațavencii cum a fost amuzată de Dinu Damaschin dar și de alți bărbați pe cînd avea 16 ani: "Acești bărbați mă amuzau sexual de nu mai puteam! Cînd îi vedeam cu burți, cu șuncile curgînd pe ei, cu cururile alea bășite, muream de rîs. Nu vă mai zic cum transpirau cînd se apucau de făcut ceva la care îi ziceau sex."
La un moment dat, Monica Columbeanu a crezut că moare de rîs de cît de amuzată era, moment în care și-a dat seama că viața sa este în pericol și a apelat la autorități.







Am auzit multe la viata mea ,pe asta recunosc ca nu, cum adica amuzata sexual,aia i-o trageau de-i tremurau
bucile ca piftia , si ea se amuza? Asta da curva .
acuma se da mare si rotunda, dar cand inghitea nu-si mai aduce aminte?
Mi se par corecte observatiile fetei. Incorect a fost papagalul ala care, cand a aflat nivelul la care a lucrat Moni, s-a dat la gard, si a lasat-o pe fata la mana chinezilor.
normal e abuzata,nu amuzata,eu cred k nu se mai corecteaza articolul odata ce a fost scris.
De ce naiba mai cititi articole care va depasesc intelectul?
ba catzavencilor, ba nu vedeti cine au ajuns sa va citeasca (si sa mai si comenteze…) ce scrieti? rau ba fratilor, nici umorul nu mai este priceput, macar de era mai subtil sa aiba ghertzoii motiv de nepricepere, da’ asa… nasol, nasol, nasol.
se pare ca la multi le-a disparut umorul, incat nu mai stiu sa citeasca un articol cum trebuie
Cred ca unii au ajuns la acest articol google-ind „Monica Columbeanu”. Eu propun fie introduse mici schimbari in ortografierea numelor. De exemplu in cazul de fata Muica Columbeanu ar fi fost un nume mai greu de gasit cu Google, si totusi s-ar fi stiut imediat despre cine este vorba.
@ Flory esti exceptionala, comentariu tau m-a amuzat rau de tot. Psihic.