Caută în Cațavencii.ro

Te interesează un subiect anume? Scrie termenul căutat şi apasă Enter.

[Închide sau apasă ESC]

Leo DiCaprio, ambasadorul erotic al României

Zoom Leo DiCaprio, ambasadorul erotic al României

Dovedind din nou că faima e o boală cu transmitere sexuală, Mădălina Ghenea a apărut pe coperta revistei The One. Ocazie cu care a acordat un interviu despre ea însăşi, despre viaţă şi, logic, despre fostul său iubit fulgerător, Leonardo DiCaprio. Pe care l-a caracterizat astfel: „Un om care iubeşte meseria de actor şi îşi dedică timpul şi viaţa pentru a ne dărui emoţii“. Evident, erau şi alte lucruri de spus. Din motive care ne scapă, fragmente esenţiale, dar delicate din interviu nu şi-au mai găsit locul în revistă. Firesc, le publicăm noi, pentru că, pur şi simplu, ar fi fost păcat să se piardă în neant.

 ♦ „Ar fi o aroganţă din partea mea să mă consider a fi pe podium, în lista de top-modele din Europa de Est cu care s-a culcat Leo în 2011. Dar în primele 10 sînt sigur!“

 ♦ „Desigur, a fost o relaţie destul de scurtă, dar foarte intensă. Iar cînd Leo s-a oprit din a vorbi despre sine, J. Edgar şi Oscaruri pentru circa 30 de secunde, spunîndu-mi că sînt frumoasă, m-a făcut să mă simt femeie!“ 

 ♦ „Recomand tuturor fotomodelelor românce să încerce o carieră în străinătate. Aici aştepţi trei ani să aibă chef Botezatu să mimeze o relaţie cu tine ca să ajungi în tabloide. Nu se merită.“

 ♦ „Trebuie să înveţi să mergi înainte de a putea să alergi. Şi, în general, trebuie să stai cîteva luni cu – de exemplu – vreun văr de-al lui Sile Cămătaru pînă ajungi să te bage un actor adevărat în seamă. Arta cere, nu-i aşa, sacrificii.“

 ♦ „Şi pînă la urmă avem fete frumoase! Din cîte-am înţeles – pentru că să ştiţi că eu citesc presa românească pe net – nu mai avem cum să fim grînarul Europei. Dar am putea fi ţîţarul ei, dacă mă pot exprima aşa.“

 ♦ „Am fost distribuită într-un blockbuster de mîna a doua. Din păcate, actoria nu se transmite aşa uşor.“

 ♦ „Cum e DiCaprio la pat? Păi, depinde. Dacă regizează Scorsese, e foarte bun, deşi face tot timplul aceleaşi mişcări.“



1 comentariu

  1. #1

    manca-i-as ochii lui de baiat frumos 😀

Adaugă un comentariu

Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii! Adresa de email nu va fi publicată.
Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență sau ură vor fi șterse. Îi încurajăm pe cititori să ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate pe Catavencii.

erbasu
Big Fish
Istorii Corecte Politic
Iubitori de arta
Carne de pui La Provincia