Un nou episod din Războiul Stelelor de ofiţeri. Drunk Vader se duce cu Flacăra Democraţiei la referendum ca să arate Partea întunecată a Torţei
Încă o şmecherie pe care alergătorii din PDL le-o fac alegătorilor din România: scot arsul din mînecă
Te interesează un subiect anume? Scrie termenul căutat şi apasă Enter.
[Închide sau apasă ESC]
Zoom Coperta de miercuri: Partea întunecată a Torţei
Un nou episod din Războiul Stelelor de ofiţeri. Drunk Vader se duce cu Flacăra Democraţiei la referendum ca să arate Partea întunecată a Torţei
Încă o şmecherie pe care alergătorii din PDL le-o fac alegătorilor din România: scot arsul din mînecă
Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii! Adresa de email nu va fi publicată.
Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență sau ură vor fi șterse. Îi încurajăm pe cititori să ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate pe Catavencii.
Aia era o Torta? Hmmmmm….
As fi bagat mina in Foc ( hopala ! ) ca era o Portie de Absinth flambata.