Caută în Cațavencii.ro

Te interesează un subiect anume? Scrie termenul căutat şi apasă Enter.

[Închide sau apasă ESC]

Ca la şuşa cortului cu Corneliu Vadim Tudor și Mihai Costea

Zoom Ca la şuşa cortului cu Corneliu Vadim Tudor și Mihai Costea

 

Gen Sex sălbatic la Spitalul 9

Corneliu Vadim Tudor (tribunul pornostar): „Se numea Daniela. Eu încă nu împlinisem 18 ani, iar ea, superbă, dar nenorocită creatură, a profitat atunci de trupul meu. Nu i-am spus că fusesem virgin. De atunci, nu m-am mai oprit. Am iubit peste 1.000 de femei. Au fost zile cînd m-am culcat cu trei şi au fost zile cînd m-am culcat şi cu patru. Dar de la toate am învăţat cîte ceva. Am fost fascinat de frumuseţea feminină. Femeile sînt nişte îngeri.“ (Libertatea, 15 iulie)

Oh, Daniela, Daniela! Cum ai trezit tu latura asta animalică, pasională, la aprigul politician la care ne uităm crucindu-ne de 20 de ani! Ai fost prima fiinţă din lume care a înţeles ce-a vrut să compenseze Vadim toată viaţa lui politică vorbind despre România Mare.

 

Gen Adi Mutu, dar ceva mai organizat

Mihai Costea (fotbalist cu carneţel), referitor la scandalul cu prostituatele Andreei Marta: „Nu am nici o emoţie. În Bucureşti, nu am apelat niciodată la prostituate!“ (Cancan, 20 iulie)

E de remarcat sinceritatea cu care ştie Costea exact unde s-a dus el la curve. Nu la Bucureşti, în orice caz. Asta spune multe despre ce fel de om e şi relevă un adevăr inedit despre relaţia lui cu Daniela: cînd se aflau în Capitală, venea Cruduţa la el, şi nu invers.



Adaugă un comentariu

Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii! Adresa de email nu va fi publicată.
Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență sau ură vor fi șterse. Îi încurajăm pe cititori să ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate pe Catavencii.

erbasu
Big Fish
Istorii Corecte Politic
Iubitori de arta
Carne de pui La Provincia