V-aţi întrebat vreodată ce se întâmplă cu lucrurile dumneavoastră atunci când le pierdeţi? În mai puţin de trei minute îşi găsesc un nou proprietar! Realitatea TV a realizat un experiment sociologic care ne arată cât de puţin ne pasă de proprietatea altuia. Doar în cazul în care se întâmplă să uităm vreo CARTE într-un loc public o putem găsi neatinsă.
Prima oprire: Piaţa Universităţii. Fularul, chiar dacă era de damă a fost substituit de un domn în mai puţin de două minute şi jumătate. În Piaţa Unirii am întâlnit şi excepţia. O doamnă a cerut ajutorul unui tânăr să găsească proprietarul telefonului.
Citește continuarea pe Realitatea.net.






