Călătorie spre centrul penibilului
joi, 6 decembrie 2018 -
Călin Popescu Tăriceanu a pornit cu Lia Olguța Vasilescu într-o călătorie spre centrul penibilului. La jumătatea distanței dintre lipsa de jenă și pierderea totală a minților. Tăriceanu îi trimite pe […]





