Caută în Cațavencii.ro

Te interesează un subiect anume? Scrie termenul căutat şi apasă Enter.

[Închide sau apasă ESC]

Ce nu știați despre frații Cămătaru

Zoom Ce nu știați despre frații Cămătaru

Polițiștii îl căută în continuare pe Nuțu Cămătaru, tot ce știu în acest moment e că interlopul se află pe un cal.

Sile Cămătaru a fost prins și se află în custodia poliției germane, la Nurnberg. El urmează să fie și judecat la Nurnberg, pe motiv că le dădea evreilor bani cu camătă.

Frații Cămătaru sunt niște haiduci moderni, deoarece luau bani cu camătă de la bogați și îi dădeau, tot cu camătă, la săraci.

După ce a părăsit țara, Sile Cămătaru a fost dat în urmărire generală prin Interlop.

După ce l-au văzut pe Nuțu Cămătaru părăsind penitenciarul călare, multe prostituate visează acum ca în viața lor să apară un proxenet călare pe un cal alb.

Racheții basarabeni sunt supranumiți "frații Cămătaru de peste Prut".



14 comentarii

  1. #1

    mai ziaristi handicapati ce sunteti,eu inteleg ca aveti un subiect cu nume interlope,dar sa zici ca-s dati urmarire generala cu ajutorul interlopilor e jale rau. nu amestecati interlopii cu intrpolulu.

  2. #2

    Gogule, esti prost rau…cu multe specimene ca tine, se duce tara asta de rapa…ESTE UN PAMFLET IDIOTULE..

  3. #3

    da’ esti prost rau…nu asa …

  4. #4

    Gogule nu-i baga in seama pe astia doi de zic ca esti „prost rau”,dar citeste si crede ce scriu eu: Esti extraordinar de prost nene!!!!

  5. #5

    Catre fratii Balint: sa va faceti partid politic! Veti fi votati de peste 80% din populatie. Ca mai hoti decat politicienii actuali nu cred ca sunteti. Si poate mai ne saraciti de cativa judecatori care sunt mai mafioti dcat voi, ceva politai burtosi, si avocati inculti

  6. #6

    prost e putin spus…

  7. #7

    Daca nu stii pe ce site ai intrat, mai bine nu te baga … in seama… si mai ales nu comenta primul

  8. #8

    a vrut sa scrie „interpol”, nu „interlop”… a fost doar o greseala de scris…

  9. #9

    Prosti sunteti toti!

  10. #10

    gogule, probleme?ai grija sa nu te caute iterlopul pt hq scazut.

  11. #11

    Gogutule, da-ti o tesla-n coitze si impusca-te sa nu mai lasi urmasi asa natarai pe lume…

  12. #12

    Bravo Gogule. Io te sustin. Pai ziaristii astia nu stiu pe ce lume traiesc. Nu stiu nici sa deseneze cuvantul ala care incepe cu inter…

  13. #13

    Gogulee…. Te-ai prins nebunule… Cred ca tu nu l-ai votat pe gog la ” romanii au talent” si stiu de ce… Pentru ca tu te prinzi usor…. Bravo tata.. Eu cred ca esti un interpol plin de frustrari…

  14. #14

    ”luau bani cu camătă de la bogați și îi dădeau, tot cu camătă, la săraci.” hahah

Adaugă un comentariu

Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii! Adresa de email nu va fi publicată.
Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență sau ură vor fi șterse. Îi încurajăm pe cititori să ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate pe Catavencii.

erbasu
Big Fish
Istorii Corecte Politic
Iubitori de arta
Carne de pui La Provincia