1. Pentru că Elena Udrea i-a zis că n-o mai lasă la mare de 1 mai, anul acesta. Că data trecută s-a întors beată şi mirosind a ţigări.
2. Pentru că Udrea i-a spus că între ele două totul s-a terminat şi şi-a găsit pe altcineva.
3. Pentru că Elena Udrea mîncase ceapă de dimineaţă.
4. Pentru că i-a intrat ceva în ochi. Din cîte s-a văzut la televizor era capul lui Theodor Paleologu.
5. Pentru că Elena Udrea i-a spus că s-a îngrăşat, e aproape cît umflata de Roberta Anastase.
6. Pentru că a întrebat-o Elena Udrea dacă o doare burta şi şi-a dat seamă că o doare.







Mai catavencilor, poate lasati misto-ul un pic si gasiti un specialist sa citeasca pe buzele Placintei. Taaaare sunt curios ce i-a cauzat durerile de burta si cred ca multe din misterele politicii contemporane s-ar elucida astfel. P.S. si cand zic buze, ma refer la buze.
Adica cum fara misto? Catavencii nu este organ al unui partid. Traim in tara lui Caragiale, unde se pare nu se schimba nimic, adica se schimba guvernele cum schimbam camasa. Ei si ?
Io cred că a ameninţat-o că o blesteamă să i se taie maioneza.
doamne pt.articolul asta v-am iertat de toate timpeniile care le ati debitat de cind va citesc
A ramas fara branza?
i-a spus ca B. a intrat la andropauza