Nu te lăsa influențat de nimeni. Vino duminică la referendum și votează pentru demiterea președintelui, oricum îți dictează conștiința.
Te interesează un subiect anume? Scrie termenul căutat şi apasă Enter.
[Închide sau apasă ESC]
Zoom Nu te lăsa influențat de nimeni. Vino duminică la referendum și votează pentru demiterea președintelui, oricum îți dictează conștiința.
Nu te lăsa influențat de nimeni. Vino duminică la referendum și votează pentru demiterea președintelui, oricum îți dictează conștiința.
Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii! Adresa de email nu va fi publicată.
Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență sau ură vor fi șterse. Îi încurajăm pe cititori să ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate pe Catavencii.
.
U.S.L. va pierde la referendum pe 29 iulie deoarece prezenta la vot va fi mai mica de 50%
Principalul motiv pt. care U.S.L. va pierde la referendum va fi :
DEVALORIZAREA LEULUI
DEVALORIZAREA LEULUI
DEVALORIZAREA LEULUI
DEVALORIZAREA LEULUI
DEVALORIZAREA LEULUI
DEVALORIZAREA LEULUI
DEVALORIZAREA LEULUI
.
Cine ştie dacă va fi aşa… E prea repede – dar, mai ales, cred că „maşina de furat voturi” de care spunea actualul prim-ministru (îl ştiţi, băiatul ăla care nu a plagiat…) a mai fost îmbunătăţită un pic…
nu, nu e misto la adresa „antenelor” (au basaroii ideile astea fixe bine insurubate). dar poate fi o ironie tintindu-i pe cei care i-ar mai da basescului o sansa de vreo 10 ani sa conduca tara. si pe urma s-o lase pe EBA mostenitoare, ca sa nu fie schimbarea prea brusca.