Caută în Cațavencii.ro

Te interesează un subiect anume? Scrie termenul căutat şi apasă Enter.

[Închide sau apasă ESC]

Reacții la o glumă pornografică marca Romică Țociu

Zoom Reacții la o glumă pornografică marca Romică Țociu

Deci domnul Țociu a fost surprins pe plajă, cum se împerechea ca un cîine comunitar în călduri, cu amanta neoficială, despre care putem presupune că-i era foarte cald și s-a întîmplat să-și dea chiloții jos în proximitatea lui Romică. Tot felul de oameni (începînd cu nevasta, care l-a scuzat, și cu Radu Mazăre, care l-a felicitat) au simțit apoi nevoia să comenteze fierbintele eveniment în care a fost implicat ferocele actor de comedie cu mustață. Practic, orice persoană cît de cît normală are ceva de spus despre chestia asta.

Victor Ponta: „Romică Țociu făcînd indecențe în public, la malul mării?! Sper că ești mulțumit, Traian Băsescu!“

Cornel Palade: „Un fapt cunoscut de puțini oameni e că, de obicei, Romică Țociu le spune gagicilor că el e, de fapt, Cornel Palade. La mine e mult mai greu. Trebuie să-mi dau jos mustața și să spun că-s Nae sau Vasile.“

Fuego: „Aș vrea să fiu și eu surprins făcînd sex cu o fană, dar, din păcate, e anatomic imposibil.“

Mihai Morar: „Aha, deci așa fac umoriștii! Păi, dacă trebuie, fac și eu cu Buzdugan. Acum trebuie doar să vedem care trage bățul scurt și stă dedesubt.“

O judecătoare de la Curtea Constituțională: „Nu putem fi siguri dacă a fost sau nu penetrare. Trebuie numărați din nou centimetrii și vom lua o decizie peste 40 de zile. Care va fi decizia asta, doar USL poate ști.“

Maia Morgenstern: „Era clar o formă artistică de protest. Romică voia să reprezinte călăii fără scrupule de la Roșia Montană Gold Corporation care exact asta ne fac: ne penetrează cu iresponsabilitate, pînă le transpiră mustața!“

Cătălin Botezatu: „Eu cred că scena a fost regizată, ca Romică să pară heterosexual în ochii publicului. Un heterosexual adevărat nu face sex cu o femeie în public la malul mării. Un heterosexual adevărat doar mimează că face sex cu o femeie în public la malul mării!“



1 comentariu

  1. #1

    ce faceti aici domnu Romica? :))))

Adaugă un comentariu

Câmpurile marcate cu * sunt obligatorii! Adresa de email nu va fi publicată.
Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență sau ură vor fi șterse. Îi încurajăm pe cititori să ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate pe Catavencii.

erbasu
Big Fish
Istorii Corecte Politic
Iubitori de arta
Carne de pui La Provincia