A trecut moda autostrăzilor
joi, 29 martie 2018 -
Băsescu ne dăduse semn că suferă, dar noi l-am ignorat. Ca ministru al Transporturilor, afirmase liniștit: România nu are nevoie de autostrăzi. S-a prăbușit tencuiala de pe viitorul pe care […]
Te interesează un subiect anume? Scrie termenul căutat şi apasă Enter.
[Închide sau apasă ESC]Băsescu ne dăduse semn că suferă, dar noi l-am ignorat. Ca ministru al Transporturilor, afirmase liniștit: România nu are nevoie de autostrăzi. S-a prăbușit tencuiala de pe viitorul pe care […]