Cum mai tocăm banii europeni în numele Domnului
Doamne ajută, măcar la atras bani europeni încă stăm bine. Doamne ajută. Iote, există undeva în Baia Mare un ONG creștin numit „Asociația Filantropică Sfîntul Ierarh Iosif Mărturisitorul“. Iar asociația […]





